O nás

Vážení zákazníci

Vitajte v našom cukrárskom svete Dolcevita Šariš sk . kde vám ponúkame široký sortiment zákuskov a tortičiek malých aj veľkých k rôznym príležitostiam, ako sú svadby, krstiny, narodeniny, rôzne rodinné oslavy, stretnutia a iné… Zákusky pripravujeme len z klasických bežných surovín , nepoužívame žiadne zmesi ( na urýchlenie práce), ale ozajstné čerstvé vajíčka, múku, cukor atď…, ktoré používajú dodnes staré mamy.

Tým, že sme malá firma, nemáme pásovú výrobu. Všetky naše výrobky sú vyrábané poctivo ručne, s láskou, ako keby ste si ich pripravili sami doma. Naše cukrárstvo sme otvorili pre vás v roku 2003, kedy sme sa rozhodli robiť niečo, čo nás baví. Snažíme sa vytvoriť vždy niečo nové, splniť priania zákazníkov a a radi príjmeme aj ich nové nápady. Stačí si vybrať z našej ponuky, vytvoriť objednávku a zavolať nám, alebo nás navštíviť priamo vo výrobe, alebo v predajni.

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a tá nám kompenzuje všetok vynaložený čas a námahu. Preto budeme radi, ak sa k nám vrátite s obľubou…

Dolcevita Šariš